OPTYMALIZACJA OŚWIETLENIA

Optymalizacja oświetlenia polega na właściwym zaprojektowaniu oświetlenia, w którym zostaną spełnione wymagania odnośnie parametrów projektowych oświetlenia przy równoczesnym zachowaniu równowagi pomiędzy wymaganiami i ograniczeniami, w taki sposób by opracowane rozwiązanie było możliwie najlepsze.

Optymalizując instalację oświetleniową należy rozpocząć od rozpatrzenia całościowego podejścia do projektu i jego wdrożenia, z czego najważniejszymi elementami są:

 

  • funkcje optyczne,
  • otoczenie wizualne,
  • integracja z istniejącą architekturą,
  • wydajność energetyczna,
  • koszty montażu oraz konserwacji.

Osobno każdy z tych elementów ma różną wagę i znaczenie, ale każdy z nich wymaga rozpatrzenia zarówno oddzielnie jak i w odniesieniu do każdego z pozostałych.

Optymalizując oświetlenie nie można zapomnieć o maksymalnym wykorzystaniu naturalnego światła dziennego. Pod uwagę należy brać również czynniki ludzkie oraz środowiskowe. Dobrze zaprojektowane, zoptymalizowane i wolne od olśnień miejsce pracy pozwala stymulować kreatywność i likwiduje stres, a właściwie dobrane oświetlenie uliczne zwiększa bezpieczeństwo na drodze.

Zapewniamy dobrą widoczność i komfort bo wiemy, że zastosowanie energooszczędnego, niezawodnego oraz bezpiecznego oświetlenia w wielkim stopniu wpływa na ogólny poziom zadowolenia.

 

Nasza dewiza jest prosta - optymalne nakłady inwestycyjne oraz niski koszt eksploatacji.

 
accordion1Sterowanie oświetleniem
accordion2Oprawy uliczne
accordion3Oświetlanie terenów
accordion4Oprawy parkowe
 

Bezpieczne przejście

bezpieczne przejście dla pieszychZachęcamy do zapoznania się z projektem "Bezpieczne Przejście dla Pieszych", mającego na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach.

Czytaj więcej...

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.

Fundacja KARET wykorzystuje pliki cookies, tylko i wyłącznie w celach statystycznych i dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików.