O fundacji

Mamy nadzieję, że udało nam się przybliżyć Państwu zagadnienia związane z dobrymi praktykami projektowania oświetlenia.

Jesteśmy Fundacją, której jednym z obszarów działalności jest architektura światła. Projektujemy energooszczędne oświetlenie oraz iluminację. Optymalizujemy również koszty oświetlenia.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i rzeczowo. Proponujemy nowatorskie rozwiązania, które dostosowujemy do potrzeb Klientów i warunków zewnętrznych. W każdym projekcie stawiamy nacisk na optymalizację kosztów energii, jak również kosztów inwestycyjnych, dlatego dla każdej prowadzonej inwestycji sprawdzamy możliwość pozyskania dotacji. Kiedy istnieje taka możliwość to ją pozyskujemy.

Nasz zespół to niezależni fachowcy, którzy kierują się dobrem Klienta, dzieląc się z nim wiedzą i doświadczeniem. Nasi specjaliści gwarantują naszym Klientom usługi najwyższej jakości jak również całkowitą przejrzystość i poufność informacji w trakcie całego procesu realizacji projektu oraz po jego zakończeniu.

Nasi specjaliści zagwarantują Państwu:

  • pomysł na profesjonalne oświetlenie,
  • projekt niezawodnego w każdych warunkach oraz bezpiecznego oświetlenia,
  • przygotowanie Masterplanów oświetlenia zewnętrznego wraz z infrastrukturą Smart City
  • optymalizacja kosztów energii w tym kosztów oświetlenia,
  • pomoc w uzyskaniu finansowania inwestycji,
  • współpracę w ramach projektów Partnerstwa Publiczno Prywatnego (PPP),
  • pomoc w pozyskaniu dotacji na inwestycje.


Zapewniamy jakość oświetlenia, jego efektywność, atrakcyjność wizualną, znakomitą energooszczędność, brak szkodliwości dla środowiska a przede wszystkim poczucie komfortu prowadzące do całkowitej satysfakcji.

Zapraszamy do współpracy.

 
accordion1Sterowanie oświetleniem
accordion2Oprawy uliczne
accordion3Oświetlanie terenów
accordion4Oprawy parkowe
 

Bezpieczne przejście

bezpieczne przejście dla pieszychZachęcamy do zapoznania się z projektem "Bezpieczne Przejście dla Pieszych", mającego na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach.

Czytaj więcej...

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.