Modernizacja lub budowa nowoczesnego i energooszczędnego oświetlenia wiąże się z koniecznością zaangażowania pewnych środków finansowych. Poniżej przedstawiamy możliwe formy finansowania inwestycji oświetleniowych, wskazując ich podstawowe zalety i wady. Należy pamiętać, że każdy podmiot oraz każda inwestycja wymagają indywidualnego podejścia i analizy w zakresie rozmiaru inwestycji czy możliwości inwestycyjnych.

 

Istnieje kilka sposobów finansowania oświetlenia:

Firma ENIS oferuje Państwu pomoc w zakresie analizy inwestycji oraz wybierze najkorzystniejszy wariant jej finansowania. Nasza oferta obejmuje zarówno współpracę przy analizie właściwych rozwiązań technologicznych w trakcie projektowania inwestycji oświetleniowych, jak i możliwości ich dofinansowania. Dodatkowo w zakresie pozyskiwania środków zewnętrznych oferujemy kompleksową pomoc przy opracowaniu dokumentacji aplikacyjnej w celu spełnienia wszystkich wymagań proceduralnych prowadzących do ich pozyskania.

ENIS Solutions Sp. z o.o. wykorzystuje pliki cookies, tylko i wyłącznie w celach statystycznych i dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików.