Mamy nadzieję, że udało nam się przybliżyć Państwu zagadnienia związane z dobrymi praktykami projektowania oświetlenia.

Jesteśmy firmą, której jednym z obszarów działalności jest architektura światła. Projektujemy energooszczędne oświetlenie oraz iluminację. Optymalizujemy również koszty oświetlenia.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i rzeczowo. Proponujemy nowatorskie rozwiązania, które dostosowujemy do potrzeb Klientów i warunków zewnętrznych. W każdym projekcie stawiamy nacisk na optymalizację kosztów energii, jak również kosztów inwestycyjnych, dlatego dla każdej prowadzonej inwestycji sprawdzamy możliwość pozyskania dotacji. Kiedy istnieje taka możliwość to ją pozyskujemy.

Nasz zespół to niezależni fachowcy, którzy kierują się dobrem Klienta, dzieląc się z nim wiedzą i doświadczeniem. Nasi specjaliści gwarantują naszym Klientom usługi najwyższej jakości jak również całkowitą przejrzystość i poufność informacji w trakcie całego procesu realizacji projektu oraz po jego zakończeniu.

Nasi specjaliści zagwarantują Państwu:

  • pomysł na profesjonalne oświetlenie,
  • projekt niezawodnego w każdych warunkach oraz bezpiecznego oświetlenia,
  • optymalizacja kosztów energii w tym kosztów oświetlenia,
  • pomoc w uzyskaniu finansowania inwestycji
  • pomoc w pozyskaniu dotacji na inwestycje.


Zapewniamy jakość oświetlenia, jego efektywność, atrakcyjność wizualną, znakomitą energooszczędność, brak szkodliwości dla środowiska a przede wszystkim poczucie komfortu prowadzące do całkowitej satysfakcji.

Zapraszamy do współpracy.

ENIS Solutions Sp. z o.o. wykorzystuje pliki cookies, tylko i wyłącznie w celach statystycznych i dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików.